Žinių patikrinimas pagal ,,Nordplus” programos projekto testus senjorams

,,Nordplus” programos projekto ,,Nebijok kompiuterio” nauda senjorams

2023 m. kovo 20 d. Joniškio rajono švietimo centre vyko Informacinių technologijų fakulteto 2 grupės klausytojų užsiėmimas.

Susirinkę į užsiėmimą klausytojai atliko ir linksmai aptarė du žinių patikrinimo testus, kuriais pasidalino Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras, kuriame veikia ir Pakruojo trečiojo amžiaus universitetas (TAU).

Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras kartu su partneriais iš Latvijos ir Suomijos dalyvauja ,,Nordplus” programos projekte ,,Nebijok kompiuterio”. Projekto tikslas – parengti suaugusiųjų mokymosi medžiagą, skirtą pagrindiniams kompiuteriniams įgūdžiams ir naršymui internete įgyti.

Medžiagą galima laisvai, be jokių apribojimų naudoti suaugusiųjų mokymosi ar kitais švietimo tikslais. Ją galima atsisiųsti latvių, anglų, suomių ir lietuvių kalbomis svetainėje ritineitis.lv PDF formatu.

Nuotraukų autorė Joniškio TAU veiklos koordinatorė

Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:37:27