Informacija NVŠ teikėjams

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS NAUJOMS NVŠ PROGRAMOMS

Kviečiame visus neformaliojo vaikų švietimo teikėjus iki birželio 1 d. teikti paraiškas moksleiviams ugdyti įsisavinant NVŠ programoms skirtas lėšas.

NVŠ teikėjas, turintis teisę vykdyti NVŠ veiklas, konkursui gali teikti ir veiklą įgyvendinti pagal kelias NVŠ programas keliose šalies savivaldybėse, kurių trukmė nuo 2022 m. rugsėjo mėn. turi būti ne mažiau nei 6 mėnesiai ir 8 pedagoginės valandos per mėnesį.

Šiame konkurse nedalyvauja ikimokyklinio, priešmokyklinio ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos.

NVŠ teikėju gali būti mokykla (išskyrus bendrojo ugdymo), laisvasis mokytojas arba kitas švietimo teikėjas (įstaiga, įmonė, organizacija, taip pat valstybės narės juridinis asmuo ar kita organizacija, ar jų padaliniai, įsteigti Lietuvos Respublikoje, kuriems švietimas nėra pagrindinė veikla).

Finansuojant NVŠ programas vienam programoje dalyvaujančiam vaikui planuojama skirti 15 – 25 Eur. / mėn. atsižvelgiant į programos prioritetus, trukmę ir vaikų užimtumą. Nuo 2022 m. rugsėjo mėn. specialiųjų ugdymosi poreikių (SUP) turinčiam moksleiviui bus skiriami du NVŠ krepšeliai.

Joniškio savivaldybėje didžiausias vienos grupės leistinas vaikų skaičius yra 20 mokinių, rekomenduotinas vieno NVŠ mokytojo didžiausias vaikų skaičius – 40 mokinių.

Pagrindiniai NVŠ teikėjų žingsniai iki programos įgyvendinimo pradžios (spausti čia).

Rekomenduojame susipažinti su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrės įsakymu „Dėl Neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ Nr. V-46 (suvestinė redakcija nuo 2022 03 02) ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu „Dėl Joniškio rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ Nr. A-311 (suvestinė redakcija nuo 2022 05 25).

Programų paraiškas galite teikti iki 2024 m. birželio 1 d.

Nuo 2022 m. švietimo teikėjas kiekvienai vertinimui teikiamai NVŠ programai elektroniniu būdu www.nspr.smm.lt užpildo NVŠ programos atitikties reikalavimams paraišką (Aprašo 1 priedas).

Paraiškos, pateiktos po kvietime nurodyto termino, nevertinamos.

Detalesnė informacija teikiama: 861245661

Daugiau informacijos pateikiama skiltyse „Teisės aktai“ ir „Blankai“

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS - MOKINIŲ ATOSTOGŲ PROGRAMOS (2023 M. VASARA)

KVIETIMAS TEIKTI MOKINIŲ ATOSTOGŲ PROGRAMŲ PARAIŠKAS

(2023/04/03 – 2023/04/21)

Joniškio rajono švietimo centras kviečia teikti Mokinių atostogų programų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų vykdymo programų paraiškas.

Moksleivių vasaros atostogų programų įgyvendinimo laikotarpis yra nuo 2023 m. birželio mėn. iki rugpjūčio mėn. 31 d.

Kviečiame vadovautis Joniškio r. savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. T-62 „Dėl mokinių atostogų programų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo Joniškio rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“ suvestine redakcija nuo 2022-05-27 (spausti čia).

Mokinių atostogų programų prioritetai 2023 metams (spausti čia):

1. programos, ugdančios socialines ir emocines, pilietiškumo, kūrybiškumo kompetencijas;
  2. programos, numatančios aktyvius, patyriminius, netradicinius vaikų ugdymo metodus;
  3. programos, kuriose dalyvauja reemigrantų vaikai (Lietuvos Respublikos piliečių vaikai, gyvenę užsienyje ir grįžę į Lietuvos Respubliką);
  4. programos, kuriose dalyvauja užsieniečių, pasitraukusių iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, vaikai;
  5. programos, kuriose dalyvauja savanoriai;
  6. programos, kuriose dalyvauja daugiau vaikų mažesnėmis sąnaudomis.

Atostogų programos paraiškas gali teikti ir vykdyti švietimo, kultūros ir sporto įstaigos, laisvieji mokytojai, nevyriausybinės organizacijos, registruotos Lietuvos Respublikos asociacijų, Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų, Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų ar Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos fondų įstatymų nustatyta tvarka, bei kiti juridiniai asmenys (toliau – Programų vykdytojai), kurių nuostatuose (įstatuose) įteisinta vaikų poilsio stovyklų veikla ir / ar neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymas.

Atostogų programų veiklas vykdo asmenys, turintys teisę dirbti mokytojais pagal Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnio nuostatas.

Programos vykdytojas gali pateikti tik vieną paraišką. Vienas programos vykdytojas gali organizuoti neribotą skaičių stovyklos pamainų.

Didžiausias vienos grupės (pamainos) leistinas vaikų skaičius yra 15 mokinių, vienos pamainos trukmė nuo 5 iki 14 kalendorinių dienų, o vienos dienos trukmė – ne mažiau kaip 4 val.

Atostogų programos paraiškos forma (spausti čia).

Konkursui dokumentus galite teikti nuo 2023 m. balandžio 3 d. iki 2023 m. balandžio 21 d. Joniškio rajono švietimo centrui adresu Melioratorių a. 14 - 2, 84173 Joniškis arba el.p. sekretore@sc.joniskis.lm.lt

Paraiškos, pateiktos po kvietime nurodyto termino, nevertinamos.

Detalesnė informacija teikiama mob. 8682 92525; el. p. sekretore@sc.joniskis.lm.lt

Daugiau informacijos pateikiama skiltyje „Teisės aktai“.

Paskutinį kartą redaguota 2024-01-29, 08:57:08