„Joniškio rajono bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-08-0004

Projekto tikslas:

Sukurti sąlygas Joniškio rajone, reikalingas veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų.

Projekto veiklos:

Projekto metu bus atlikti esamo pastato rekonstrukcijos darbai adresu Livonijos g. 28, Joniškis, (žemės sklypo unikalus Nr. 4400-5098-4973) griaunant medinį administracinės paskirties pastatą ir ant jo pamatų statant apie 200 kv. m. vieno aukšto gyvenamąjį namą bei keičiant jo paskirtį. Pastatytame name bus įkurti BVGN 8 vaikams pritaikant jį judėjimo negalią turinčių žmonių reikmėms. Projekto metu bus atliktos būtinos inžinerinės paslaugos: projektavimas, techninio projekto ekspertizė, darbų techninė priežiūra, techninio projekto vykdymo priežiūra, nes rekonstruojamas pastatas yra kultūros paveldo vietovės „Joniškio miesto istorinė dalis“(u. k Kultūros vertybių registre 17084 https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-search) urbanistinės struktūros statinys.

Projekto metu numatoma įsigyti BVGN veiklai būtinus baldus ir įrangą: lovos, stalai, kėdės, komodos, spintos drabužiams ir avalynei laikyti kiekvienam vaikui arba didesnės spintos dviem vaikams, prieškambario baldų komplektas, sekcija svetainėje, minkštas kampas svetainėje, virtuvės baldų komplektas, valgomojo komplektas, vonios baldų komplektas, kėdė, stalas, spintelė dokumentams, viryklė, gartraukis, šaldytuvas, indaplovė, skalbimo mašina, automatinė skalbinių džiovyklė, kompiuteriai

Projekto metu Joniškio r. Kriukų pagrindinės mokyklos, esančios adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 2, Kriukai, unikalus Nr. 4793-9003-3014, I aukšto patalpose (apie 66,90 kv. m.), bus įsteigtas naujas VDC „Erdvė“. VDC patalpose bus atliktas paprastasis remontas: vidaus patalpų, sanitarinių mazgų atnaujinimas, pritaikant šias patalpas neįgaliųjų poreikiams (platinamos durų angos įrengiamos grindys be slenksčių, ranktūrių/turėklų įrengimas sanitariniuose mazguose). Prie įėjimo į VDC yra įrengtas pandusas.

Veiklos metu planuojama atnaujinti nenaudojamas VDC „Žadintuvas“ patalpas (apie 80,27 kv. m., patalpos Nr. 13-9, 13-8 ir 13-7), esančias adresu Miesto a. 4-14, Joniškis, unikalus Nr. 4400-5135-4073:4006 ir praplėsti VDC „Žadintuvas“ veiklą, didinat VDC lankytojų skaičių nuo 28 iki 38 vaikų. Projekto metu bus atliktas paprastasis remontas pritaikant patalpas VDC veiklai: vidaus patalpų atnaujinimas, grindų, sienų lubų, apšvietimo atnaujinimas, vidaus durų pakeitimas, lauko durų slenksčio sutvarkymas, vidaus durų angų platinimas, pritaikant jį žmonių su negalia reikmėms. Sanitariniai mazgai, esantys įrengtose VDC „Žadintuvas“ patalpose jau yra pritaikyti asmenų, turinčių judėjimo negalią poreikiams. VDC yra įsikūręs pastato trečiame aukšte, todėl norint užtikrinti judėjimo negalią turinčių asmenų patekimą į VDC patalpas, bus įsigyjamas laiptų kopiklis.

Projekto metu numatoma įsigyti VDC veiklai būtinus baldus ir įrangą: lentyna, rašomieji stalai, kėdės, banketės/pufai, žaislų dėžė, stalas, kėdės, sėdmaišiai, sėdmaišis - staliukas, virtuvės komplektas, lavinamasis šviesos staliukas, stalo futbolo stalas, mikrobangų krosnelė su griliumi, sumuštinių keptuvė, kompiuteriai su pilna komplektacija, elektriniai virduliai, šaldytuvas, vaflinė, spausdintuvas, kolonėlė, televizorius, laminavimo aparatas, projektorius.

Projekto metu numatoma įsigyti VDC veiklai būtinus baldus ir įrangą: lentynos, lentynėlės, spintelės, žaislų dėžės, rašomieji stalai, kėdės, banketės/pufai, minkštasuoliai, stalas su kėdėmis, oro ritulio stalas, stalo futbolo stalas, kompiuteriai su pilna komplektacija, mikrobangų krosnelė su griliumi, virtuvinis kombainas, keksiukų keptuvė, sumuštinių keptuvė, sensorinis kamuoliukų baseinas su LED apšvietimu, laiptų kopiklis.

Projekto rezultatas:

Projekto metu sukurtas ir įsigytas turtas (BVGN) bus perduotas valdyti Centrui, kuris įsipareigoja projekto lėšomis rekonstruotą ir įrengtą namą, įsigytą įrangą ir baldus naudoti projekte numatytiems tikslams, neperleisti jų tretiesiems asmenims, kitaip nesuvaržyti teisių į jas ne trumpiau kaip 5 metus po projekto finansavimo pabaigos. Joniškio rajono savivaldybės taryba savo sprendimu yra įsipareigojusi užtikrinti projekto finansinį tęstinumą ne mažiau kaip 5 metus pasibaigus projektui. Veiklų ir eksploatacinį tęstinumą užtikrins Centras, kuris bus atsakingas už sukurtos infrastruktūros tinkamą naudojimą, teiks socialinės globos paslaugas tikslinei grupei BVGN. Įgyvendinantis BVGN veiklą Centras įsipareigoja projekto lėšomis sutvarkytose BVGN patalpose neteikti jokių kitų mokamų paslaugų.

Projekto partneris Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla įsipareigoja projekto lėšomis suremontuotas patalpas, įsigytą įrangą ir baldus naudoti projekte numatytiems tikslams, neperleisti jų tretiesiems asmenims, kitaip nesuvaržyti teisių į jas ne trumpiau, kaip 5 metus po projekto finansavimo pabaigos. Projekto finansinį tęstinumą ne mažiau kaip 5 metus pasibaigus projektui savo sprendimu yra įsipareigojusi užtikrinti Joniškio rajono savivaldybės taryba. Organizacinį (veiklų) ir eksploatacinį tęstinumą užtikrins projekto partneris, kuris bus atsakingas už sukurtos infrastruktūros tinkamą naudojimą, teiks socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas tikslinei grupei VDC. Įgyvendinantis VDC veiklą Projekto partneris įsipareigoja projekto lėšomis sutvarkytose VDC patalpose neteikti jokių kitų mokamų

Paskutinį kartą redaguota 2024-04-08, 16:42:21