Žemas startas vasaros belaukiant

Gegužės mėnesio NVŠ sportinė veikla

Laisvasis mokytojas Ruslanas Prokopenko Žagarėje įgyvendina dvi neformaliojo vaikų švietimo programas: „Judu, nes sau rūpiu“ (9 - 12 klasių moksleiviai) ir „Sportuokime kartu“ (1 – 4 klasių moksleiviai). Dalinamės mokytojo gegužės mėnesio įspūdžiais tekste žemiau:

2023 m. gegužės 13 d. buvome pakviesti į Meškuičius, kur vyko tarptautinei šeimos dienai paminėti  skirtas ėjimas Meškuičiai – Naisiai – Meškuičiai. 15 km trasą sėkmingai įveikė daugiau nei 70 dalyvių, o Naisiuose juos sutiko šeimų ambasadorių atstovės su keptais saldumynais. Grįžus į Meškuičius, laukė seniūnijos atstovų ir šeimų ambasadorių ruošta gardi šiurpa, saldumynai. Organizatoriai apdovanojo visus dalyvius medaliais, žygeivio pažymėjimais, specialiais šokoladukais su meškute. Be to, skaitlingiausiai vaikučių komandai iš Žagarės buvo skirtas šakotis. Apdovanoti jauniausi ir vyriausi dalyviai. Pasivaišinę sveikuoliška, gamtoje ruošta šiurpa, pailsėję, pasidžiaugę vieni kitų ištverme ir puikiai nusiteikę dalyviai neskubėjo skirstytis iš žalio, besipuošiančio žydinčia lanksvų alėja, išpuoselėto parko.

Atsidėkodami meškuitiškiams už draugišką ir šiltą priėmimą, vaikai žygio metu dar pakelėje aprinko šiukšles.

Gegužės 14 d. dalyvavome bėgimo šventėje Mažeikiuose  „Pavasario bėgimas - 2023”. Čia vaikai pasisėmė kalnus gerų emocijų įsitraukdami į įvairią veiklą, bendraudami, šokdami, dalyvaudami bėgime. Visi buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojai dar ir taurėmis. Būdami gausiausia svečių komanda, gavome sausainių dėžutę - kad kelias namo neprailgtų ir būtų saldesnis :). Po bėgimo visi vaikai buvo vaišinami ledais. Vyko įvairios loterijos.

Laisvasis mokytojas Ruslanas Prokopenko

Nuotraukų autorius R. Prokopenko