ŽAISTI FUTBOLĄ PANORO DAUGIAU NEI PUSŠIMTIS MOKINIŲ

Rugsėjo 29-osios rytą Joniškio rajono pagrindinės mokyklos Gasčiūnų skyriaus mokiniai su nekantrumu laukė atvykstančių Joniškio futbolo klubo ,,Saned“ sportininkų ir jų trenerio Edmundo Bernoto. Tą dieną mokykloje vyko ugdymo karjerai skirtos veiklos.

Prieš varžybas su mokiniais susitiko Joniškio futbolo klubo ,,Saned“ treneris E. Bernotas, kuris jaunuoliams papasakojo apie tai, kaip pomėgis gali tapti sėkminga karjera, ką reikėtų daryti, kad išsikelti tikslai būtų pasiekti, pristatė futbolo komandos sudėtį. Kartu su treneriu į Gasčiūnus atvyko legionieriai iš JAV, Ugandos, Nigerijos, Kolumbijos, Kenijos, Turkmėnijos, mokyklos buvusios mokinės Akvilė Radžiūtė ir Kornelija Domkutė, skinančios laurus moterų A lygoje. Jas labai šiltai sutiko ir priėmė mokiniai.

Stadione savo vikrumą ir greitą reakciją gainiojant kamuolį pasitikrino 5-10 klasių mokiniai. Prie jų prisijungė ir dvi mokytojos – Rasa Šiuipienė ir Milda Didžiokė. Ilgą laiką vyko įnirtinga kova tarp mokinių ir profesionalių sportininkų. Supratę, kad prieš svečius išplėšti pergalę bus sudėtinga ir palaikymo šūksniai nebepadės, prie Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gasčiūnų skyriaus mokinių komandos prisijungė būrys bendramokslių. Žaisti futbolą panoro daugiau nei 42 mokiniai. Tarp jų – ir pradinių klasių mokiniai. Vyresniųjų klasių jaunuolių teigimu, sėkmingai karjerai sukurti ir pasiekti išsikeltą tikslą kartais reikia komandos palaikymo ir vieningumo tarp grupės, bendraminčių.

Dėmesingai varžybas stebėjo devintokas Rimantas Baranauskas. Anot vaikino, labai įdomu žiūrėti, kaip varžosi jo draugai ir svečiai iš įvairių užsienio valstybių.

Varžybų pabaigoje vienu tašku pirmavo Gasčiūnų skyriaus komanda. Varžybos pasibaigė lygiosiomis. Pasibaigus varžyboms Joniškio futbolo klubo ,,Saned“ sportininkai sulaukė didelio jaunimo dėmesio. Susipažinta, pasidalyta kontaktais, įsiamžinta nuotraukose.

Paskutinį kartą redaguota 2024-01-08, 16:35:07