ŽAGARĖS DVASINIO TOBULĖJIMO FAKULTETO KLAUSYTOJAI SUBŪRĖ MOTERŲ VOKALINĮ ANSAMBLĮ

Žagarės Dvasinio tobulėjimo klausytojai subūrė moterų vokalinį ansamblį

Joniškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto Žagarės Dvasinio tobulėjimo fakulteto klausytojai subūrė moterų vokalinį ansamblį, kuriam vadovauja to paties fakulteto klausytoja, ilgametė etnokultūrininkė Roma Stankienė. Kol kas ansamblis dar neturi savo pavadinimo.
Ansamblio narės į repeticijas renkasi kartą per savaitę, aktyviai ruošia muzikinę programą, su kuria planuoja pasirodyti ne tik Žagarės, bet ir Joniškio rajono scenose kultūrinių renginių metu. Naujai susibūrusio moterų vokalinio ansamblio repertuare dominuoja romansai, dainos apie mylimą Žagarę. Moterys mėgsta ir linksmas jumoristines dainas, kurių taip pat netrūksta repertuare.
Koncertų metu dainas keičia fakulteto klausytojų kurtos eilės. Tad, moterų vokalinio ansamblio pasirodymai turėtų patikti ne tik muzikos, bet ir poetinių eilių mylėtojams. Ateityje ansamblis planuoja tęsti savo veiklą, repertuarą pildyti naujais kūriniais ir džiuginti klausytojus.
Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:38:37