Velykų dirbtuvėlės

VELYKŲ DIRBTUVĖLĖS „ŽADINTUVE“

„Žadintuvas“ gyveną artėjančių Šv.Velykų nuotaikomis. Džiaugdamiesi atėjusiu pavasariu ir  bundančia gamta, vaikai gamino namų švenčių svečią – Oliziuką ir spalvingas Velykinio medžio dekoracijas. Vaikų pagamintos dekoracijos papuošė – Velykų medį, kuris tapo gražiausia artėjančių švenčių puošmena. Šventiškai nusiteikę vaikai suskubo marginti margučių. Kiaušinių marginimas yra gyvybingiausia lietuvių tautodailės šaka. Juos margina suaugusieji ir vaikai, todėl marginimo būdų gali būti daugybė. Velykų šventei kiaušiniai dažomi įvairiais būdais – vašku, dažais, žolelėmis, ciberžole ir kt. Šį kartą vaikai nusprendė išbandyti neįprastą kiaušinių marginimo būdą – dekupažą! Tokiu būdu marginti kiaušinius – tikrai paprasta ir itin greita. Pirmieji vaikų  bandymai buvo kiek „raukšlėti“, tačiau kiaušiniai buvo tikrai įspūdingi, privertę visus džiaugtis savo margintu margučiu.

Paskutinį kartą redaguota 2023-09-06, 16:45:10