SUSIPAŽINIMAS KOVO 8-ĄJĄ

Sveikatingumo fakulteto klausytojų šventinis susirinkimas ir susipažinimas

Kasmet, viena diena per metus, yra skiriama moterims. Kovo 8 d., minint Tarptautinę moterų solidarumo dieną, Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto Sveikatingumo fakulteto studentės, dalyvavo šventiniame susirinkime ir susipažinime. Šventės metu buvo pasveikinta nauja fakulteto dekanė Lilija Šermukšnienė, padėkota 2022 m. dekanei Daliai Petraitienei. Pristatytas 2023 m. veiklos planas.

Klubo „Čia ir dabar“ vadovė bei sveikatingumo užsiėmimų trenerė Rasa Kazimieraitienė pakvietė pasimankštinti šokio ritmu, kad mintys pailsėtų!

Šventėje dalyvavo ir dainas susirinkusioms moterims dovanojo Pa­gy­ve­nu­sių žmo­nių aso­cia­ci­jos Jo­niš­kio sky­riaus ansamblis „Sidabrė“ (vadovė Danutė Poliakienė).

Šventėje pasidžiaugėme, pasisėmėme geros nuotaikos bei puikiai praleidome laiką.

Zinaida Kavaliauskienė

Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:37:00