PIEŠINIŲ PARODOJE – ŽMOGAUS BŪTIES TRAPUMAS

Pavasariu dvelkiantį, vasario 27-osios vakarą Joniškio bendruomenės namuose įvyko Joniškio rajono švietimo centro organizuota šviesios atminties Rasos Barauskaitės piešinių paroda ,,Žvelk giliau“. Parodos iniciatorė – autorės mama, Joniškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja, kelių autobiografinių knygų autorė Veronika Barauskienė.
Į parodos atidarymą gausiai susirinkę joniškiečiai turėjo galimybę apžiūrėti, susipažinti su 36 įvairios tematikos piešiniais. Juose – daug simbolių, vidinių žmogaus išgyvenimų, balansavimo tarp šviesos ir tamsos, akistatos su ne visada šviesiu ir žmogui atviru pasauliu vaizdiniai.
Piešinių autorės R. Barauskaitės mama Veronika dalijosi prisiminimais apie dukrą, santykį su ja, praeities akimirkomis, kurios dar ir dabar gyvos mamos atmintyje. Piešinius ir juose esančius simbolius aptarė Joniškio rajono švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Aušra Sakalienė.
Pagalvoti apie žmogaus būties trapumą dainuojamosios poezijos žodžiais ir gitaros skambesiais paskatino Editos Burbienės bei Mariaus Vitkausko duetas.
Padėkos žodžius parodos ,,Žvelk giliau“ iniciatorei skyrė Joniškio rajono švietimo centro direktorė Rasa Kelpšienė.
Renginį vedė Joniškio rajono švietimo centro metodininkė Renata Aidukė.
Nuotraukų autorė Erika Vitkauskienė.
Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:39:12