Pažintinė valanda ,,Pakeliaukime po pasaulį‘‘ su Šarūne Vaitekūne

Rugpjūčio 1 dieną miestelio bibliotekoje turėjome susitikimą su nuostabia viešnia – Šarūne. Ji labai mėgsta keliauti, domisi įvairiomis naujovėmis, turi įdomų verslą.Sužinojome apie Dubajų – didžiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą. Tai miestas dykumoje. Aukščiausias šiame mieste esantis pastatas siekia 828 metrus ir yra net 160 aukštų! Šarūnė papasakojo apie Portugaliją. Ši šalis – uolienų kraštas, kurioje visi namai balti. Jai įspūdį paliko smėlio skulptūros, kurias sukūrė menininkai iš 14 valstybių. Šios skulptūros gali išstovėti net pusę metų. Izraelis žymus Kristaus keliu, Raudų siena. Ši šalis keliones mėgstančius žmones vilioja daugybe istorinių, religinių, kultūrinių ir gamtos stebuklų. Negyvoji jūra – neabejotinai viena iš unikaliausių ir įspūdingiausių mūsų planetos vietų. Dar viena viešnios aplankyta šalis – Madeira. Ten ji grožėjosi senais, net 1000 metų sulaukusiais medžiais, ragavo įdomius vaisius. Madeiroje verta aplankyti ir turistų pamėgtus paplūdimius. Šarūnei patinka lankytis tolimose, egzotiškose šalyse, bet ji nevengia ir kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos. Aplankytos ir gražiausios bei įdomiausios Lietuvos vietos. Už suorganizuotą susitikimą dėkingi bibliotekininkei Violetai ir mūsų vadovei Dainai.

Paskutinį kartą redaguota 2023-10-31, 11:03:36