Naujienos

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „ĮTRAUKUSIS UGDYMAS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLOJE – MISIJA ĮMANOMA, KURIANT TĖVŲ (GLOBĖJŲ), MOKYTOJŲ, VAIKŲ BENDRADARBIAVIMO RYŠIUS"

2023 12 04

Spalio 30 dieną Joniškio r. švietimo centro iniciatyva vyko respublikinė konferencija „ĮTRAUKUSIS UGDYMAS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLOJE – MISIJA ĮMANOMA, KURIANT TĖVŲ (GLOBĖJŲ), MOKYTOJŲ, VAIKŲ BENDRADARBIAVIMO RYŠIUS“. Konferencijoje dalyvavo 50 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferencijos dalyvius pasveikinti atvyko Joniškio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Marta Stonienė, taip dalyvius sveikino Joniškio r. švietimo centro direktorė Rasa Kelpšienė. Pagrindinėje konferencijos dalyje iki pietų pranešimus skaitė: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patarėjas bendrojo (įtraukiojo) ugdymo klausimais Ignas Gaižiūnas pranešimo tema: „Įtraukiojo ugdymo vizija ir plėtra“ pranešėjas; Vilniaus universiteto, Šiaulių akademijos Doc. dr. Laima Tomėnienė, pranešimo tema „Bendravimas ir bendradarbiavimas – įtraukiojo ugdymo ašis“; Toma Razmislavičiūtė – Juodė, MamAdo tinklaraščio autorė, ypatingo Vaiko mama, Psichikos sveikatos iniciatyvos „Žvelk giliau“ ambasadorė, pranešimo tema „Iš penkiolikos mokyklų dvi pasakė „TAIP“; Kristina Košel – Patil, asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė, pranešimo tema „Mokinio sėkmė – bendras mokyklos ir tėvų tikslas“. Antroje dalyje pranešimus pristatė konferencijos dalyviai, kurių tematika buvo įvairi. Plačiau skaitykite čia.

Foto spausti čia

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA  „ĮTRAUKUSIS UGDYMAS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLOJE – MISIJA ĮMANOMA, KURIANT TĖVŲ (GLOBĖJŲ), MOKYTOJŲ, VAIKŲ BENDRADARBIAVIMO RYŠIUS"
Paskutinį kartą redaguota 2023-02-01, 14:10:26