PRASIDEDA JONIŠKIO TAU KLAUSYTOJŲ REGISTRACIJA

2024 01 05

Brangūs Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto esami ir būsimi klausytojai,

Nuo 2024 m. sausio 2 d. iki sausio 31 d. visą mėnesį vyksta Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų registracija 2024 mokslo metams.

Užsiregistruoti galite šiais būdais:

1) apsilankę Joniškio rajono švietimo centre ir ten užpildę popierinę anketą;

2) apsilankę Joniškio rajono savivaldybės PRIIMAMAJAME ir ten užpildę popierinę anketą;

3) apsilankę Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Žagarės filiale ir ten užpildę popierinę anketą (Miesto a. 39, Žagarė).

4) apsilankę Kriukų seniūnijoje ir ten užpildę popierinę anketą.

Gyvai susitikti su Joniškio TAU savanoriaujančiais klausytojais, kurie padės vykdyti klausytojų registraciją, ir užpildyti klausytojo anketą galėsite atvykę: sausio 16 d, 17 d., 18 d. (antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis) nuo 10:00 val. iki 13:00 val. į Joniškio bendruomenių namus (Upytės g. 1, Joniškis)

Primename, kad kiekvieno fakulteto metinis nario mokestis yra 5 Eur ir jis bus renkamas pirmojo fakulteto susirinkimo metu, apie kurį Jus informuos fakulteto dekanas.

PRASIDEDA JONIŠKIO TAU KLAUSYTOJŲ REGISTRACIJA
Paskutinį kartą redaguota 2023-02-01, 14:10:26