Padėkos geriausiems

2023 06 12

Birželio 1 dieną Joniškio baltojoje sinagogoje vyko tradicinė olimpiadų nugalėtojų apdovanojimų šventė. Šventėje dalyvavo rajono įstaigų mokiniai užėmę rajono etapuose I vietas, juos ruošę pedagogai. Visi buvo apdovanoti Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Joniškio rajono švietimo centro padėkomis. Iš viso I vietas užėmė 36 mokiniai. Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinys Nedas Bidlauskas net trijų olimpiadų rajono etapuose užėmė I vietas.  Dar septyni mokiniai rajono etapuose užėmė po dvi I vietas. Dar 85 mokiniai pergales skynė rajono etapuose laimėdami II-III vietas. Šie mokiniai bei juos ruošę mokytojai, taip pat pagerbti padėkos raštais. Iš viso šiais metais buvo organizuotos 20 šalies ir rajono olimpiados ir 5 konkursai.

Norime padėkoti Jurdaičių socialinės globos namų šešėlių teatrui, mokytojoms Birutei Jurgaitytei, Ritai Eidukienei, Sandrai Paulavičienei, Jolantai Kievišienei už meninius pasirodymus, kurie puošė apdovanojimų šventę.

Padėkos geriausiems
Paskutinį kartą redaguota 2023-02-01, 14:10:26