laisvasis mokytojas Ruslanas Prokopenko, programa „Sveikame kūne - sveika siela“

Programos pristatymas ir registracija

REGISTRACIJA BAIGTA.

MOKINIŲ ATOSTOGŲ PROGRAMA „Sveikame kūne - sveika siela“ (laisvasis mokytojas Ruslanas Prokopenko) - REGISTRACIJA BAIGTA.

PROGRAMOS INFORMACIJA (spausti čia).

Joniškio rajono švietimo centras kviečia vaikų tėvus ir globėjus registruoti vaikus į mokinių vasaros atostogų programą „Sveikame kūne - sveika siela“.

Mokinių atostogų programos skiriamos Joniškio rajono savivaldybės mokiniams, besimokantiems pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Vienas vaikas už valstybės / savivaldybės lėšas mokinių atostogų programoje gali dalyvauti vieną kartą metuose.

Užsipildžius visoms laisvoms vietoms į stovyklą, registracija bus sustabdyta.

Pasibaigus registracijai, užsiregistravusių vaikų sąrašai Joniškio rajono švietimo centro vardu perduodami mokinių atostogų programos vadovui.

Joniškio rajono švietimo centro informacija

Paskutinį kartą redaguota 2023-06-19, 15:39:08