Kviečiame registruotis

Prasideda Joniškio TAU klausytojų registracija

Brangūs Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto esami ir būsimi klausytojai,

Nuo 2023 m. sausio 2 d. iki sausio 31 d. visą mėnesį vyksta Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų registracija 2023 mokslo metams.

Užsiregistruoti galite šiais būdais:

1) apsilankę Joniškio rajono švietimo centre ir ten užpildę popierinę anketą;
2) apsilankę Joniškio rajono savivaldybės PRIIMAMAJAME ir ten užpildę popierinę anketą;
3) apsilankę Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Žagarės filiale ir ten užpildę popierinę anketą;

4) apsilankę Kriukų seniūnijoje ir ten užpildę popierinę anketą.

Gyvai susitikti su Joniškio TAU savanoriaujančiais klausytojais, kurie padės vykdyti klausytojų registraciją, ir užpildyti klausytojo anketą galėsite atvykę:

• sausio 10 d. (antradienis), 11 d. (trečiadienis), 12 d. (ketvirtadienis) nuo 10:00 val. iki 13:00 val. į Joniškio bendruomenių namus (Upytės g. 1, Joniškis)
  • sausio 10 d. (antradienis), 11 d. (trečiadienis), 12 d. (ketvirtadienis) nuo 10:00 val. iki 13:00 val. į Avyžiaus viešosios bibliotekos Žagarės filialą (Miesto a. 39, Žagarė).

Primenu, kad kiekvieno fakulteto metinis nario mokestis yra 5 Eur ir jis bus renkamas pirmojo fakulteto susirinkimo metu, kuris planuojamas vasario mėn.

Visą sausį laukiame jūsų anketų, o Joniškio TAU mokslo metus pradės nuo vasario 1 d.!

Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:35:59