FILMAS ,,LAIŠKAI SOFIJAI“ NEPALIKO ABEJINGŲ

Rugpjūčio 29 dieną Joniškio rajono TAU klausytojai aktyviai rinkosi Joniškio rajono švietimo centro Atvirame jaunime centre, kur vyko filmo „Laiškai Sofijai“ peržiūra ir jo aptarimas su psichologe Enrika Margiene.Filmas žiūrovams sukėlė daug emocijų. Vieni senjorai visą laiką įdėmiai stebėjo filmo scenas, kiti nubraukė ašarą, treti kalbėjo, kad labai gaila anksti Anapilin iškeliavusio mūsų šalies genijaus. Po filmo dalyviai kartu su psichologe dalijosi savo įspūdžiais, aptarė emocijas, kurias išgyveno filmo peržiūros metu. Pasirodo, nei vienas neliko abejingas M. K. Čiurlionio ir jo šeimos narių gyvenimo istorijoms. Dalindamiesi įspūdžiais apie filmą, Joniškio rajono TAU studentai aptarė gana platų išgyventų emocijų spektrą ir teigė, jog filmas yra jautrus, kupinas įvairių jausmų, kuriuos vainikuoja tragiška pagrindinio filmo herojaus lemtis. Filmo ,,Laiškai Sofijai“ peržiūra ir aptarimas su psichologu yra projekto „Reikia turėti šviesos su savimi…“ /M. K. Čiurlionis/ vienas iš renginių, finansuojamų Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija.

Paskutinį kartą redaguota 2024-04-25, 13:38:30