ATIDARYTA ANTROJI GIMNAZISTĖS PARODA

Joniškio r. Skaistgirio gimnazistė Evelina Jokubauskaitė kuria savo karjerą ir pildo prasmingais darbais, saviraiškos galimybėmis gyvenimo aprašymą. Ji - puikus pavyzdys, kai socialiai reikšmingų žmogaus vaidmenų sekoje dera pomėgis ir galimai būsima profesinė veikla.

Artėjant Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai, kuri bus minima spalio 1-ąja, Evelina surengė jau antrąją savo darbų parodą ,,Mano metų grožis" Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje. Bendradarbiaudama su Joniškio r. Trečiojo amžiaus universiteto studentais, mergina iš jų pateiktų asmeninių nuotraukų piešė portretus. Iš viso parodoje eksponuojama 15 autorės darbų. Parodos atidarymo metu Eveliną sveikino Joniškio rajono švietimo centro direktorė Rasa Kelpšienė, Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė apdovanojo parodos autorę padėkos raštu už gražų ir sėkmingą bendradarbiavimą. Gimnazistės darbais ir talentu džiaugėsi jos auklėtoja, mokytoja Laura Ramanauskienė, mokytoja Angela Lapienė, TAU Sveikatingumo fakulteto dekanė Lilija Teresė Šermukšnienė, Meninės saviraiškos fakulteto dekanė Birūta Pociūnienė, Užsienio kalbų fakulteto dekanė Regina Nazarienė ir Informacinių technologijų fakulteto dekanė Genė Žiogienė. Visus ypatingai pradžiugino Skaistgirio gimnazistų Viktorijos Kučikaitės, Austėjos Bubelytės ir Areto Vaitiekūno muzikinis pasirodymas.

Jokubauskaitės parodą ,,Mano metų grožis" bus galima aplankyti iki spalio 29 dienos. Vėliau autorės darbai bus padovanoti senjorams.

Paskutinį kartą redaguota 2024-01-08, 16:38:57