Tėvų savipagalbos grupė „Lietaus vaikai“

Tėvų savipagalbos grupė „Lietaus vaikai“

        2013 metais įsikūrusi tėvelių savipagalbos grupė vėl įgavo veiklos pagreitį. Atėjo tas metas, kai patys tėveliai inicijuoja susitikimus, reiškia norą susitikti, bendrauti, dalintis patirtimi. Šiuolaikinių technologijų amžiuje tėveliai ieško informacijos apie efektyviausius ugdymo metodus, terapijas, kurios tinka įvairiapusį raidos sutrikimą turintiems vaikams. Mamytė Edita pasidalijo su bendraminčiais apie mažai dar Lietuvoje žinomą biorezonanso metodo taikymą.
      Ji pademonstravo prietaiso veikimą, apibūdino biozeronanso metodo poveikį konkrečiai taikomą savo vaikui. Klausimų lavina užgriuvo mamytę, kuri rado atsakymus į visus klausimus. Tėvai domisi ne tik Lietuvoje taikomais inovatyviais ugdymo būdais bei metodais, bet bendrauja ir su kitų šalių tėvais, auginančiais vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimą. Tėvų meilė ir begalinis noras padėti savo vaikui „rasti vietą po saule“ yra begalinis ir neišmatuojamas. Žaviuosi tėveliais, kurie nepaisant visų patirtų ir patiriamų sunkumų ieško ir randa vis naujų būdų, galinčių padėti savo vaikui ir dalinasi žiniomis su kitais tėvais. Kviečiu į mūsų savipagalbos grupę „Lietaus vaikai“ prisijungti dar neišdrįsusius bendrauti tėvus. Patikėkite, jei kartą ateisite į šių drąsių Tėvų susitikimą, liksite draugais ir bendraminčiais su kiekvienu iš jų, nes jie – tai žmonės mokantys suprasti ir trokštantys dalintis.

Joniškio r. šc pedagoginės psichologinės tarnybos
logopedė metodininkė Laima Paulauskienė

Susitikimas Plungėje

Šiltas ir jaukus dviejų miestų tėvelių susitikimas 2021 m. birželio 19 d. vakare įvyko Plungėje, erdviuose Mykolo Oginskio rūmuose.  Joniškio tėvelių, auginančių autizmo spektro sutrikimą turinčius vaikus, dvi drąsiausios mamos sutiko pasidalinti savo asmeninėmis patirtimis, auginant kitokius vaikus.  Išgirdus šį paslaptingą žodį - autizmas, mamos ir tėčiai instinktyviai ieško žmonių, kurie šiuo metu irgi išgyvena panašius sumišusius jausmus, jiems kyla šimtai klausimų. Norisi išgirsti, užjausti vienas kitą ir bent šiek tiek palengvinti siaučiančią jausmų audrą... Emocijoms atslūgus, mamos pasidalijo priemonėmis, kurios padėjo jų vaikams (Timoti garso terapijos metodika, maisto toleravimo testu, žarnyno valymo terapija ir kt.) Susitikimui užsitęsus iki vėlumos, tėveliai išreiškė norą bei lūkestį toliau bendrauti, palaikyti ir padrąsinti vieni kitus, ieškoti pagalbos sau ir savo vaikams.

Tad - iki kitų susitikimų!

Joniškio savipagalbos grupės tėvų „Lietaus vaikai“ 

moderatorė Laima Paulauskienė

Paskutinį kartą redaguota 2022-08-29, 13:12:22