Prasminga skirti laiko sau

Nors buvote įpratę prie savo įvairių veiklų, tačiau dabar toks metas, kuomet turime galimybę skirti laiko sau.
Laikas, kai būname vieni, yra toks pat reikalingas kaip ir ryšys su kitais. Bet dauguma žmonių baiminasi būti vieni. Sutiksite, kad ir dauguma moterų jaučia kaltę dovanodamos laiko sau. Tačiau jei norime pasirūpinti kitais, pirmiausia turime išmokti pasirūpinti savimi. Tai labai svarbu ir mūsų smegenims. Būdami vieni leidžiame šiam mūsų organui atsipūsti. O tuomet atsiranda mūsų kūrybiškumas, kažkokios problemos sprendimo būdas, geresnė psichologinė savijauta, nauja energija ir svarbu - savęs pažinimas.
Šiame amžiuje galimybė pabūti vieniems su savo mintimis tapo didele prabanga. Tad pasinaudokime susidariusia situacija. Prisiminkite savo užmirštus pomėgius, hobius. O gal kažką svajojote pradėti, bet nerasdavote tam laiko? Puiki galimybė tai įgyvendinti dabar.
Štai keli patarimai: Medituokite, rašykite, pieškite arba spalvinkite, klausykitės mėgstamos muzikos, skaitykite knygas, megzkite, nerkite, velkite, žiūrėkite filmą, pasigaminkite ką nors skanaus, stebėkite saulėlydį arba saulėtekį ir virtualiai bendraukite su artimaisiais.

Paskutinį kartą redaguota 2022-07-12, 13:01:40