Pedagoginis psichologinis švietimas

Parengtos ir vykdomos programos:

• „Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursai“ (60 val.) logopedė ekspertė L. Paulauskienė, psichologė A. Sakalienė, psichologė Daina Lideikienė, specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė, specialioji pedagogė metodininkė A. Sinkevičienė.
  • “Šeimos mokyklėlė“ (40 val.) logopedė ekspertė L. Paulauskienė, psichologė A. Sakalienė, psichologė Daina Lideikienė, specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė, specialioji pedagogė metodininkė A. Sinkevičienė, socialinė pedagogė I. Augustauskaitė.
  • „Taisyklingos ir turtingos kalbos link“ (40 val.) logopedė ekspertė L. Paulauskienė.
  • „Autizmo paradoksas. Sutrikimas ar leidimas į genijų pasaulį“ (40 val.) logopedė ekspertė L. Paulauskienė, specialioji pedagogė metodininkė J. Čiutienė, psichologė A. Sakalienė, vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė Renata Česnulienė.
  • „Emocinio intelekto ir socialinių emocinių kompetencijų ugdymas, naudojant limbinio mokymosi metodiką. Logopedė ekspertė L. Paulauskienė, specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė. (24 val.)
  • Emocinis intelektas. Kodėl jis toks svarbus? (logopedė ekspertė L. Paulauskienė)

•  „Autizmo spektro sutrikimai ir ugdymo strategijos“, ilgalaikė kvalifikacijos programa (40 val.)
  • „Socialinių pedagogų kompetencijų tobulinimas“ ilgalaikė kvalifikacijos programa (40 val.)
  • „Skaitymo ir rašymo sutrikimų įveikos būdai ir metodai", ilgalaikė kvalifikacijos programa (40 val.)

• „“Mokytojo padėjėjo veikla ugdymo procese“, ilgalaikė kvalifikacijos programa (40 val.)

Seminarai

• Savęs pažinimas“( psichologė A. Sakalienė).
  • „Streso, sukelto nuotolinio darbo, įveika“ (psichologė A. Sakalienė).
  • „Vaikų nuo 3 iki 15 metų, turinčių elgesio ir emocijų sunkumų psichologinis konsultavimas, darbo ypatumai“ (psichologė A. Sakalienė).

Paskaitos

• „Vaikų meilės kalba arba kaip užauginti emociškai brandų žmogų“ (logopedė ekspertė
  • „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbos raida“ (logopedė ekspertė
  • „Komandinis darbas tenkinant individualius mokinių ugdymosi poreikius“ (logopedė ekspertė L. Paulauskienė)
  • „Skaitymo ir rašymo sutrikimų įtaka visų dalykų pamokose“ (logopedė ekspertė L. Paulauskienė)
  • „Emocijų ir jausmų paletė“ (logopedė ekspertė L. Paulauskienė)
  • „Savižudybių požymių ženklai. Kaip atpažinti ir į juos reaguoti?“ (psichologė A. Sakalienė).
  • „Kaip padėti vaikui valdyti pyktį?“ (psichologė A. Sakalienė).
  • „Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?“ (psichologė A. Sakalienė).
  • „Kaip padėti vaikui pasirengti mokyklai?“ (psichologė A. Sakalienė).
  • „Vaikų mokymosi sunkumai. Ką turime žinoti? Kaip galime padėti?“ (specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė)
  • „Emocinis intelektas. Kas tai?“ (specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė)
  • „Emocinis intelektas ir paauglystė, vaikų motyvacija“ (specialioji pedagogė metodininkė A. Vadakojienė)
  • „Pažintinių gebėjimų lavinimas ikimokykliniame amžiuje“(paskaita tėvams)(specialioji pedagogė metodininkė A. Sinkevičienė).
  • „Kaip padėti sau: nerimo, įtampos, streso valdymas“ (psichologė D.Lideikienė)
  • „Vaikų vystymosi krizės: kaip jas atpažinti ir išgyventi?“ (psichologė D.Lideikienė)
  • „Jau vaikinas/panelė - psichologiniai lytiškumo aspektai“ (paskaita mokiniams)( (psichologė I. Samaitienė).
  • „Pavojai ir grėsmės internete – ką reikia žinoti vaikui ir paaugliui?“ (paskaita mokiniams) (psichologė I. Samaitienė).
  • „Priklausomybė nuo virtualios realybės – atpažinimas ir pagalba sau“ (paskaita mokiniams) (psichologė I. Samaitienė).
  • „Kaip planuoti savo laiką ir visur suspėti?“ (paskaita mokiniams)( (psichologė I. Samaitienė).
  • „Specialiųjų ugdymosi poreikių bendraklasis – ką turime žinoti?“ (paskaita mokiniams) (psichologė I. Samaitienė).
  • „Vaiko ugdymo kokybė – mokyklos ir tėvų dialogas“ (paskaita tėvams) (psichologė I. Samaitienė).
  • „Kai trūksta kantrybė – kaip padėti sau auginant ypatingus vaikus“ (paskaita tėvams) (psichologė I. Samaitienė).
  • „LAIKYTI NEGALIMA PALEISTI – iššūkiai auginant paauglius“ (paskaita tėvams) (psichologė I. Samaitienė).

Norėdami užsisakyti paskaitą ar mokymus, registruokitės iš anksto (prieš 2 savaites) telefonu +370 614 72 025

Paskutinį kartą redaguota 2022-08-29, 13:10:14